ایران سکو

شیوه های پرداخت

پس از ثبت سفارش نیاز است مشتریان گرامی اقدام به واریز وجه و تکمیل فرآیند خرید نمایند. واریز وجه می تواند به یکی از روش های پرداخت از طریق درگاه پرداخت، انتقال به کارت و یا واریز از طریق شماره شبا صورت پذیرد. توجه داشته باشید کلیه پرداخت هایی که از طریق شماره شبا انجام می شوند پس از تایید واریز وجه به حساب مقصد معتبر خواهد بود.

 

۱- پرداخت آنلاین

کاربران گرامی سایت ایران سکو می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون بانک‌های ملی، ملت، دی، آینده، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، انصار، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و… در شبکه شتاب فعال اند.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود آگاه می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی

این شماره بر روی تمامی کارت های بانکی درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت

برای پرداخت اینترنتی لازم است از پیش رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، ولی کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارد، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید برای خرید های بالای 100 هزار تومان، فعالسازی رمز دوم پویا الزامی است.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی درج شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضای کارت نیز بر روی تمامی کارت‌های بانکی درج شده است. در صورت منقضی شدن کارت شما می بایست به بانک مورد نظر خود مراجعه کرده و درخواست صدور کارت جدید بدهید.


 

۲- پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب

کاربرانی که به هر دلیل امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی ایران سکو را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا از اپلیکیشن های همراه بانک استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت ایران سکو به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و ما پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

* در صورت انتخاب این روش، ضروری است تصویر یا مشخصات فیش واریزی خود را از طریق پیام رسان تلگرام، واتس اپ و ایتا به واحد پشتیبانی ایران سکو به شماره  09926376873  ارسال نمایید.

مشخصات بانکی

  • نام صاحب حساب : اسماعیل نامدار جویباری
  • نام بانک : مهر ایران
  • شماره کارت : 6063731041316341
  • شماره حساب : 520170045136431
  • شماره شبا : IR250600520170004513643001

 


 

۳- پرداخت در محل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت کنند، ایران سکو این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها برای برخی از مراکز استانها باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند. از آن‌جا که همگی ماموران پست دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

* توجه نمایید امکان لغو یک کالا یا بررسی یک کالا هنگام تحویل بسته به دلیل قوانین پستی وجود ندارد.