ایران سکو

دستکش کار تبلیغاتی
با برند اختصاصی شما

انتخاب دستکش

1. انتخاب دستکش

دستکش مورد نظر خود را انتخاب کنید

لوگوی اختصاصی

2. ارائه لوگوی اختصاصی شما

دریافت لوگوی برند شما جهت چـاپ بر روی محصول

طراحی و ساخت کلیشه

3. طراحی و ساخت کلیشه

ســاخت کــلیشــــــه برای بــــرند اختصاصی شما

آماده سازی و ارسال

4. آماده سازی، چاپ و ارسال

چاپ لوگو، بسته‌بندی و تحویل کار در کوتاه‌ترین زمان ممکن

با ایران سکو اوج بگیرید

ایران سکو، بستری برای گسترش نام تجاری شما فراهم ساخته است که شما قادر به چاپ لوگوی اختصاصی خود بر روی محصولات هستید، این امر در راستای برند سازی و تبلیغ کسب و کار شما می باشد. ما با سالها تجربه در زمینه تولید و بافت انواع دستکش های ایمنی کار به این قابلیت دست یافتیم که صنعت و کسب و کار شما را به روش های نوین تبلیغاتی به بازار عرضه کنیم و ما آماده ارائه خدماتی همچون چاپ لوگوی اختصاصی شما بر روی دستکش های ایمنی کار هستیم. دستکش کار تبلیغاتی برای معرفی برند شما در محیط های کارگاهی و صنایع گوناگون بسیار تاثیر گذار می باشد.

مشاوره و ثبت سفارش :

چاپ DTF

چـــــاپ DTF

این روش سیستمی بسیار نوین است که بر روی پارچه انجام میشود. در روش Direct to Film ابتدا چاپ بر روی برگه ای شفاف به نام فیلم انجام میشود و سپس این فیلم با استفاده از دستگاه skaker به چسپ پودری بسیار مقاومی آغشته و نهایتا طی فرایند انتقال حرارتی heat transfer بر روی دستکش قرار میگیرد. این نوع چاپ بسیار با کیفیت و بصورت تمام رنگی می باشد.

چاپ تامپو

چـــــاپ تامپو

یکی از انواع چاپ های رایچ بر روی انواع محصولات، چاپ تامپو است که بصورت غیر مستقیم و با استفاده از یک پد سیلیکونی انجام میشود. به دلیل هزینه پایین، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

چـــاپ سابلیمیشن

چـــاپ سابلیمیشن

این روش یکی از متداول ترین روش های چاپ دیجیتال است که به تصعید رنگ نیز معروف است که بسیار مقرون به صرفه است و در شخصی سازی و عرضه محصولات با لوگوی اختصاصی خود، شما را یاری میکند. در این روش تصویر دلخواه با رایانه طراحی و با دستگاه های پرینتر یا پلاتر بر روی کاغذ پرینت گرفته میشود و سپس با دستگاه های پرس حرارتی بر روی کالا چاپ میشود.

دستکش کار تبلیغاتی

شاید اصطلاح دستکش کار تبلیغاتی به گوش شما هم خورده باشد، امروزه در دنیای مدرن تجارت با افزایش صنایع مختلف و کسب و کار ها باید به دنبال راه های جدیدی برای معرفی و تبلیغ برند خود باشید. برند سازی، رؤیای هر کسب و کار بزرگ یا کوچک، عمده یا خرده می باشد. یک برند تاثیر گذار در بازار رقابتی می تواند شانس شما را برای فروش افزایش دهد و از طرفی دستکش های کار یکی از لوازم مصرفی شرکت ها، کارخانه ها و صنایع مختلف می باشد، پس این میتواند یک موقعیت مناسب و ایده آل جهت تبلیغات برند شما باشد.
گروه تولیدی دستکش کار ایران سکو با برند تجاری دستکش ماهور با سالها فعالیت در حوزه تولید انواع دستکش های کار ضد برش لاتکس، نیتریل و وینیل به صورت کف مواد، نیم مواد و تمام مواد این افتخار را دارد که محصولات را با برند اختصاصی شما تولید و چاپ نماید.
دستکش های موجود برای این خدمات محصولاتی باکیفیت و ارزان هستند که مناسب انواع فعالیت های عمومی، کارگاهی، ساختمانی، باغبانی، حمل و نقل و… می باشند، در نتیجه بستر مناسبی برای عرضه دستکش کار تبلیغاتی شماست که بتوانید برند و نشان تجاری خود را به نمایش بگذارید.
پس داشتن دستکش کار تبلیغاتی برای معرفی برند شما در محیط های کارگاهی و صنایع مختلف یک گزینه عالی می باشد.
 
در صورت تمایل به دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد تولید و چاپ دستکش کار تبلیغاتی با برند شخصی، می توانید با ما تماس بگیرید و یا فرم موجود در پایین صفحه را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نمونه های دستکش کار تبلیغاتی

ما در ایران سکو مشاور شما هستیم تا شما بتوانید با سهولت، کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت دستکش کار تبلیغاتی خودتان را آماده و برند خود را ترویج کنید.

مشاوره و ثبت سفارش

ثبت اطلاعات جهت تماس کارشناسان با شما: